Moderni tvora

„Moderni Tvora“ – šiuolaikiškus tvorų sprendimus siūlanti įmonė. Ilgametę patirtį turinti profesionalų komanda padeda išsirinkti geriausią tvoros, vartų ir vartelių variantą jūsų įmonės ar privačiam sklypui bei atlieka visus montavimo darbus.

Kodėl mes?

„Moderni Tvora“ naudojasi pačia pažangiausia įranga, užtikrinančia projektų įgyvendinimo tikslumą. Mūsų asortimente – tik kokybiškiausios medžiagos, garantuojančios tvoros, vartų ar vartelių ilgaamžiškumą jūsų įmonei ar namams.

Nestandartiniai projektai

Nestandartiniams sklypams paruošiame individualius planus, atsižvelgiant į unikalų teritorijos reljefą, taip užtikrindami tobulą tvoros pritaikymą jūsų valdoms.

Greitis

Kokybiškas ir greitas projektų įgyvendinimas nuo plano sudarymo iki tvoros sumontavimo – bene sparčiausiai Lietuvos rinkoje.

Modernus matavimas

Naudodami inovatyviausią įrangą, sudarome tikslius 3D formato teritorijos planus, kurie atspindi specifinį jūsų sklypo reljefą.

Pilnas projekto įgyvendinimas

Ilgametę patirtį turinčios brigados pasirūpins sklandžiu procesu, nuo pirmo pamatavimo iki galutinio tvoros, vartų ir vartelių sumontavimo.

Darbų garantija

Užtikrindami kokybę, atliktiems darbams suteikiame 2 metų garantiją, tvoralentėms taikoma 5-10 metų garantija, o mūsų naudojamoms skardoms suteikiama net 45 metų garantija.

Gyva konsultacija biure

Atvykite į „Moderni Tvora“ biurą Marijampolėje, kur galėsite gyvai apžiūrėti mūsų medžiagų asortimentą, pasikonsultuoti su specialistais dėl savo projekto ir gauti patarimų.